Transport lądowy – zalety

Spedycja lądowa to wciąż jedna z najpopularniejszych metod przewozu wszelkiego rodzaju towarów, ze względu na stosunkowo niskie koszty w stosunku do szybkości przewozu – im bliższa odległość, tym niższe, najtańsza jest więc spedycja krajowa.

Jego zaletą jest również dostępność – istnieje wiele firm które oferują transport lądowy międzynarodowy lub krajowy. Dzięki temu jest również bardziej uniwersalny niż inne formy transportu – nie ogranicza go ilość portów lotniczych czy morskich.

Spedycja międzynarodowa i spedycja krajowa

Najpopularniejszą formą jest spedycja krajowa i międzynarodowa z wykorzystaniem samochodów ciężarowych. Pozwala ona na dostosowanie warunków przewozu do rodzaju towaru. Nie jest również ograniczony na przykład infrastrukturą kolejową, korzysta natomiast z sieci dróg, która z roku na rok jest coraz bardziej rozbudowana. Niewątpliwą zaletą, jaką posiada transport lądowy międzynarodowy jest dostarczanie towaru na zasadzie door-to-door – wprost do rąk odbiorcy. Transport samochodowy może również stanowić uzupełnienie innych form transportu – odbierać towary z lotniska lub portu i dostarczać je do adresata.

Oferta firmy

Codzienną spedycję krajową realizujemy poprzez koordynację naszych samochodów ciężarowych, różnego typu. Organizujemy dostawy do drzwi tego samego dnia lub dnia kolejnego.

Spedycja międzynarodowa i spedycja pojazdowa jest domeną naszej firmy. Realizujemy przewóz towarów we wszystkich kierunkach Europy. Proponujemy zarządzanie transportem w oparciu o flotę ponad ciężarowych samochodów różnego typu.

Częścią usług transportowych oferowanych przez EWBOR Radomsko są przewozy ładunków o podwyższonej wartości.

Na życzenie, gdy szczególnie liczy się czas, oferujemy dostawy błyskawiczne oraz dostawy ekspresowe z wykorzystaniem systemu wymiany kierowców.

Kontrolę nad jakością usług zapewniamy poprzez monitorowanie czynników, takich jak np. odbiory na czas, dostawy na czas czy kontakt z klientem. W naszej flocie znajduje się wiele aut. Przy ich pomocy dostarczymy państwa towar szybko i pewnie bez udziału osób trzecich. Nasi specjaliści zaplanują trasę i warunki transportu tak, aby spełniał Państwa nawet najwyższe wymagania. Dla nas jakość transportu ma najwyższe znaczenie.