Magazyn jest ogniwem systemu logistycznego, w którym towary są tymczasowo przechowywane i kierowane do kolejnych ogniw sieci dostaw. Magazyny mogą być zarówno punktami dostaw i odbioru, jak i punktami koncentracji lub rozdziału strumieni towarów w systemie logistycznym. W magazynie zachodzą procesy składowania i przemieszczania. Dominacja określonych procesów zależy od funkcji magazynu. Wymagane funkcje w zasadniczy sposób wpływają na lokalizację, technologię i organizację prac stosowaną w magazynie.

Proponujemy klientom najbardziej korzystną lokalizację magazynu w najbardziej strategicznej lokalizacji na terenie całej Polski (centrum kraju) wraz z najlepszymi warunkami umowy najmu oraz przechowywania towarów. W zakresie wynajmu powierzchni magazynowych firma EWBOR oferuje wyjątkowo atrakcyjną  infrastrukturę drogową. Lokalizacja posiada już dostęp przyszłej autostrady A1 oraz bliską okolice węzłów autostradowych, która oferuje najbardziej atrakcyjne miejsce oferowanych magazynów.

Aby sprostać wymaganiom naszych Klientów firma transportowa EWBOR jest w stanie dostarczyć aktualną i kompleksową wiedzę od naszych agentów na temat naszych przestrzeni magazynowych. W razie pytań służymy naszą pomocą i doświadczeniem, pozostając do Państwa dyspozycji.