Materiały do pobrania

Transport morski - zlecenie

Transport morski towaru jest najbardziej ekonomicznym oraz bezpiecznym (najniższe ryzyko uszkodzeń i zagrożeń) rodzajem transportu. Najpopularniejszym rodzajem transportu w spedycji morskiej jest transport pełnokontenerowy (FCL – Full Container Loading). Transport tego typu wykorzystywany jest w przypadku realizacji dużych zamówień, gdzie ilość towaru jest na poziomie kilkunastu ton i kilkudziesięciu metrów sześciennych.

Alternatywą dla transportu pełnokonterowego jest transport drobnicowy. Daje możliwość wysyłki zarówno jednego kartonu jak również 10 palet. Transport ten realizowany jest także w kontenerach morskich, zapewniających ochronę dla przesyłanego towaru.

Dzięki wieloletnim kontaktom z partnerami na całym świecie, sprawdzonymi liniami żeglugowymi, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu konkurencyjny poziom stawek frachtowych, jak również optymalnie dopasowane do ich potrzeb rozwiązania w zakresie spedycji morskiej. Zajmujemy się obsługą ładunków nietypowych oraz formowaniem ciągników na kontenerach specjalistycznych typu flat rack.

Posiadamy własny tabor samochodowy w odróżnieniu od innych spedytorów, który pozwala na szybkie i sprawne dostarczenie kontenera od naszego klienta do portu przeładunkowego i odwrotnie. Wszelkich formalności związanych z odprawami celnymi i portowymi kontenerów dokonujemy w Biurze Ewbor.

Informacje o kontenerach – kliknij